Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
AKTUALNOŚCI Z GMINY
Dodane przez osp007 dnia Czerwiec 03 2017 08:58:05
Gmina Purda z dofinansowaniem na realizację zadania „Podnoszenie potencjału technicznego jednostek OSP z terenu Gminy Purda”.

Celem projektu „Podnoszenie potencjału technicznego jednostek OSP z terenu Gminy Purda” jest poprawa bezpieczeństwa środowiskowego i ekologicznego na obszarze Gminy Purda i powiatu Olsztyńskiego. Celem projektu jest zakup wyposażenia osobistego strażaków z jednostek OSP z terenu naszej gminy.

Projekt został złożony w ramach programu dotacyjnego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie – „Adaptacja do zmian klimatu – Podnoszenie potencjału technicznego służb ratowniczych”, które celem jest właśnie podnoszenie potencjału służb ratowniczych poprzez zakup specjalistycznego wyposażenia.

Jednocześnie chcielibyśmy pogratulować jednostkom OSP w Butrynach, Klebarku Wielkim i Nowej Wsi, które również znalazły się na liście wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach programu dotacyjnego. Gratulacje!