Grudzień 19 2014 13:10:41
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,301
Najnowszy użytkownik: marianoqa
POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE 2014
W dniu 13 września 2014 r w Olsztynku na stadionie Olimpii odbyły się V Powiatowe Zawody Sportowo-pożarnicze Drużym MDP.
Nasza ekipa pojachała w składzie:
1. Dominik Kowalski,
2. Kacper Kowalski,
3. Wiktoria Barańska,
4. Michał Raszkowski,
5. Maja Kwiatkowska,
6. Natalia Korgul,
7. Paulina Barańska,
8. Mariusz Borowy,
9. Julia Jędrzejczyk,
10. Bartłomiej Popławski.
Zawody zaczęły się od sztafety, która niestety nie poszła zbyt dobrze i po tej konkurencji zajmowaliśmy czwarte miejsce. Rozwinięcie bojowe, które było rozegrane jako druga konkurencja poszło już zdecydowanie lepiej i tu zajęliśmy miejsce pierwsze, niestety nie pozwoliło to na wygranie zawodów i ostatecznie uplasowaliśmy się na miejscu trzecim, za Wrzesiną i Kobułtami.
Prawie cały nasz skład w zawodach uczestniczył po raz pierwszy.
Do imprezy jako trener przygotował nas Mateusz Jędrzejczyk i Robert Bar.
ODPUST ŚW. JAKUBA BUTRYNY 2014
W dniu 27 lipca 2014 roku uczestniczyliśmy w obchodach święta patrona butryńskiego kościoła św. Jakuba Apostoła. Nasi strażacy nieśli baldachim. Po zakończeniu mszy św. Proboszcz ks. kan. Jan Pietrzyk poświęcił naszego Magirusa aby bezpiecznie służył w trakcie akcji ratowniczych.


Zdjęcia
FESTYN NOWA KALETKA 2014
W dniu 26 lipca 2014 roku uczestniczyliśmy w festynie w Nowej Kaletce. Na miejscu zaprezentowaliśmy nowy pojazd Magirus oraz używany przez naszą jednostkę sprzęt ratowniczy. Nie pierwszy raz największe zainteresowanie, szczególnie wśród dzieci wzbudziła kurtyna wodna, która neutralizowała trochę panujący upał, oczywiście w momencie kiedy ktoś wszedł w zasięg jej działania.


Zdjęcia.
FESTYN WIEJSKI BUTRYNY 2014
W dniu 19 lipca 2014 roku w Butrynach odbył się doroczny Festyn Wiejski organizowany przez Sołectwo i radę a przygotowanie, którego wspomagają czynnie strażacy z naszej jednostki.
NOWY SAMOCHÓD BOJOWY
W dniu 14 lipca 2014 roku do naszej OSP przybył nowy pojazd bojowy m-ki Magirus, który zastąpił dotychczas posiadany pojazd również Magirus. Kluczyki oficjalnie przekazał Prezes Zarządu Gminnego OSP w Purdzie Jerzy Laskowski. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele z jednostek OSP z terenu naszej gminy.
VII KIERMAS WARMIŃSKI
W dniu 5 lipca 2014 roku w Butrynach i Bałdach odbył się już VII Kiermas Warmiński. Nasza OSP pracowała przy obsłudze imprezy.

Więcej tutaj.

Film.
BOŻE CIAŁO 2014
W dniu 19 czerwca 2014 roku udzielaliśmy pomocy przy zabezpieczeniu święta Bożego Ciała. Tego dnia pracowaliśmy przy zabezpieczeniu dróg przejazdowych przez teren miejscowości podczas procesji oraz niosąc baldachim i prowadząc księdza.Zdjęcia
SPRAWDZENIE STANU GOTOWOŚCI BOJOWEJ 2014
W dniu 28 maja 2014 roku o godz. 8.50 w naszej jednostce rozpoczął się alarm mający na celu sprawdzenie naszego przygotowania do wykonywania działań ratowniczo-gaśniczych. Sprawdzenie odbyło się pod nadzorem komisji z Komendy Miejskiej PSP w Olsztynie.

UROCZYSTA SESJA RADY GMINY W BUTRYNACH 2014
Wydarzenia
W dniu 28 maja 2014 roku o godz. 16.00 na cmentarzu w Butrynach rozpoczną się uroczystości upamiętniające wójta gminy Purda, Jana Obłozę, w dwudziestą rocznicę jego śmierci. Następnie w świetlicy wiejskiej w Butrynach odbędzie się uroczysta sesja wyjazdowa Rady Gminy Purda. Zapraszamy strażaków i wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w uroczystościach.

POSIEDZENIE ZARZĄDU GMINNEGO 2014
Wydarzenia
W dniu 22.05.2014 roku o godzinie 17:30 w sali wiejskiej w Butrynach odbędzie się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP.
ĆWICZENIA W NOWYCH RAMUKACH 2014
W dniu 7 maja 2014 roku o godz. 10.00 w Nadleśnictwie Nowe Ramuki rozpoczęły się wspólne ćwiczenia jednostek OSP z Butryny i Nowej Wsi oraz JRG2 Olsztyn.

150,877 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.